logo-powiat

  • slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.jpg

Oferta szkoleniowaZajęcia poprowadzi:

  • dr Magdalena Zaborska-Skorupa

wykładowca, trener, specjalista od public relations w szkole

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat nowoczesnych metod nauczania, poznają możliwości przeniesienia mechanizmów rządzących grami na grunt szkoły.

Na spotkanie zapraszamy dyrektorów Szkół, nauczycieli oraz tych wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za prawidłową realizację procesu dydaktycznego.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą do 20 listopada b.r. (dane kontaktowe widoczne w stopce adresowej). Przewidywany koszt uczestnictwa jednej osoby - 30,- zł, obejmuje: dydaktykę, materiały szkoleniowe, zaświadczenie uczestnictwa, serwis kawowy.

  • Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018

     

    Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska ustaliła podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018:

    1. Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

    2. Podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i informatycznej.

    3. Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.

    4. Wprowadzanie doradztwa zawodowego do szkół i placówek.

    5. Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły.

    6. Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach i placówkach systemu oświaty.

     

     
  • Matematyka w działaniu.

    Awans zawodowy nauczyciela - zmiana terminu szkolenia

     

    Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Matematyka w działaniu. Zabawy, gry i ćwiczenia dydaktyczne odbędzie się dn. 25 kwietnia br. w godz. 15.00 - 18.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

    Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Awans zawodowy nauczyciela odbędzie się w dn. 26 kwietnia br. w godz. 14.30 - 17.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

     

     

     
  • Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje

     

    Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na warsztaty pn. "Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje", które odbędą się 12 kwietnia br. w godz. 15.00 – 18.00. Warsztaty poprowadzi mgr Anna Łuźniak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny WCDN, trener grup dziecięcych. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie, zeskanowanie i wysłanie formularza w formacie PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

    Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

     
  • IBUK libra 100px

    Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (5-11 marca 2017 r.) serwis Ibuk Libra przygotował dla Użytkowników korzystających z wirtualnej czytelni niespodziankę. W okresie 1-14 marca 2017 r. zostanie poszerzony zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o ok. 2700 publikacji, tj. pojawią się  książki z następujących kategorii:
     
    - literatura faktu
     
    - literatura piękna
     
    Uwaga - Kody PIN wydane przed dn. 22 lutego 2017r. zachowują ważność.
     

    Ponad 1500 tytułów z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji społecznej i socjologii dostepnych na stronie http://libra.ibuk.pl/ Zapraszamy do Biblioteki (ul. Nowa 1) po odbiór PINów. Szczegółowe informacje o możliwości korzystania z wirtualnej czytelni IBUK dostępne są tutaj

    Więcej…

organszkoleniakatalogi

cytat