Oferta szkoleniowa

Zajęcia poprowadzi:

• dr Magdalena Zaborska-Skorupa

wykładowca, trener, specjalista od public relations w szkole

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat nowoczesnych metod nauczania, poznają możliwości przeniesienia mechanizmów rządzących grami na grunt szkoły.

Na spotkanie zapraszamy dyrektorów Szkół, nauczycieli oraz tych wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za prawidłową realizację procesu dydaktycznego.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą do 20 listopada b.r. (dane kontaktowe widoczne w stopce adresowej). Przewidywany koszt uczestnictwa jednej osoby - 30,- zł, obejmuje: dydaktykę, materiały szkoleniowe, zaświadczenie uczestnictwa, serwis kawowy.

• Matematyka w działaniu.

Awans zawodowy nauczyciela - zmiana terminu szkolenia

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Matematyka w działaniu. Zabawy, gry i ćwiczenia dydaktyczne odbędzie się dn. 25 kwietnia br. w godz. 15.00 - 18.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Awans zawodowy nauczyciela odbędzie się w dn. 26 kwietnia br. w godz. 14.30 - 17.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

• Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na warsztaty pn. "Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje", które odbędą się 12 kwietnia br. w godz. 15.00 – 18.00. Warsztaty poprowadzi mgr Anna Łuźniak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny WCDN, trener grup dziecięcych. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie, zeskanowanie i wysłanie formularza w formacie PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.