Oferta szkoleniowa

Zajęcia poprowadzi:

• dr Magdalena Zaborska-Skorupa

wykładowca, trener, specjalista od public relations w szkole

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat nowoczesnych metod nauczania, poznają możliwości przeniesienia mechanizmów rządzących grami na grunt szkoły.

Na spotkanie zapraszamy dyrektorów Szkół, nauczycieli oraz tych wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za prawidłową realizację procesu dydaktycznego.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą do 20 listopada b.r. (dane kontaktowe widoczne w stopce adresowej). Przewidywany koszt uczestnictwa jednej osoby - 30,- zł, obejmuje: dydaktykę, materiały szkoleniowe, zaświadczenie uczestnictwa, serwis kawowy.

• Spotkanie autorskie z Panem Marianem Pietrzykiem

serdecznie zapraszam na spotkanie z Autorem eseju historycznego "Na Wołyniu skończył się świat", Panem Marianem Pietrzykiem (vel Arturem Marino), które odbędzie się w dniu 30 stycznia 2019 r. (środa) w godz. 17.30 - 18.30 w PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1 - dawne pomieszczenia SP nr 2).

W czasie spotkania będzie możliwość zakupienia książki z autografem w preferencyjnej cenie.

• Dziecko z afazją w przedszkolu i szkole

w dn. 18 lutego br. w godz. 14.30 - 16.45 (3 godz. dydaktyczne) w Sali Konferencyjnej PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1) odbędzie się szkolenie dla 20 osób pn. Dziecko z afazją w przedszkolu i szkole. Poprowadzi je Pani Katarzyna Matyasik – logopeda, specjalista neurologopedii oraz wczesnej logopedii klinicznej, pedagog specjalny. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami mowy oraz z trudnościami szkolnymi.

Szkolenie kierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych oraz do nauczycieli wychowania przedszkolnego.