"Czym skorupka za młodu..." konferencja

Ośrodek Doradztwa Metodyczno Programowego, Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żmigrodzie
zapraszają na konferencję szkoleniową pt.:

"Czym skorupka za młodu..., daj dziecku szansę poznawania świata"

która odbędzie się 11 marca 2013 roku, w godzinach 14-17
w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1.

W programie:

1. Wprowadzenie dziecka w świat literatury - dr Grażyna Lewandowicz-Nosal - Biblioteka Narodowa, Instytut Książki i Czytelnictwa
  2. Cała Polska czyta dzieciom - czytajcie szkoły, czytajcie przedszkola - mgr Maria Idzikowska
  3. Skala Ryzyka Dysleksji jako metoda rozpoznawania trudności dziecka sześcioletniego - mgr Regina Stępień - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żmigrodzie

Konferencja adresowana jest do nauczycieli dzieci najmłodszych (od 0 do 9 lat) oraz ich rodziców, bibliotekarzy i wszystkich zainteresowanych tematem kultury czytelniczej najmłodszych. Dotyczyła będzie roli literatury w przeżywaniu i poznawaniu świata, w rozwoju dziecka.

Zgłoszeń można dokonywać osobiście (Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy, ul. Wrocławska 10), telefonicznie (71 312 06 60), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie (w zakładce ODMP) do 6 marca 2013.
    Koszt uczestnictwa: 25 zł (w cenę wchodzą materiały informacyjne, przerwa kawowa oraz zaświadczenie o uczestnictwie).

Plakat konferencji