Sztuka autoprezentacji

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu:

Sztuka autoprezentacji,
czyli jak pokazać siebie z jak najlepszej strony

Data: 26 kwietnia 2013 (piątek)

Godzina: 11-13.30

Miejsce: Zespół Szkół przy Szpitalu im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy (ul. Prusicka 53/55)

Zajęcia poprowadzi: Magdalena Pilińska, magister, wykładowca, trener, specjalista ds. informacji naukowej i doskonalenia w DBP

Na szkolenie zapraszamy:

• nauczycieli realizujących awans zawodowy;
  • wszystkich chcących poznać zasady dobrej, skutecznej prezentacji i komunikacji;
  • osoby pragnące opanować umiejętności eksponowania pozytywnego wizerunku własnej osoby.

Zgłoszeń można dokonywać:

• osobiście (PODMP - Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy, ul. Wrocławska 10);
  • telefonicznie (71 3120660);
  • za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.podmp-trzebnica.edu.pl (zakładka ODMP);

do dnia 24 kwietnia 2013 r. Ilość miejsc ograniczona (20).

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi: 10,- zł.

• XIV Tydzień Bibliotek - "Biblioteka. Oczywiście!"

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z Anną Gibasiewicz - autorką "Baśni o perle", wydanej przez Ludową Spółdzielnię Wydawniczą i w warsztatach dla nauczycieli, które poprowadzi Magdalena Zarębska, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Spotkanie autorskie i warsztaty dla nauczycieli, które odbędą się w dn. 10 i 11 maja br., organizowane są przez PODM-P w Trzebnicy w ramach czternastej edycji programu Tydzień Bibliotek, realizowanej pod hasłem "Biblioteka. Oczywiście!". Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj:

• Spotkania informacyjne, dotyczące nowej podstawy programowej

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy, w odpowiedzi na potrzeby dyrektorów szkół oraz nauczycieli związane z reformą oświaty, podejmuje realizację spotkań informacyjnych, dotyczących nowej podstawy programowej, obowiązującej od roku szkolnego 2017/2018. Prosimy o dokonywanie zgłoszeń na spotkania za pośrednictwem formularza, dostępnego pod tym linkiem. W zgłoszeniu proszę podać nazwę przedmiotu szkolnego w rubryce "Nazwa szkolenia". Informacje o bieżących spotkaniach informacyjnych, dotyczącąch nowej podstawy programowej dostępne są po kliknięciu w nazwę przedmiotu szkolnego: 1. Matematyka i informatyka; 2. Przyroda3. Geografia.