Edukacja Przez Ruch

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno - Programowego w Trzebnicy:

Edukacja Przez Ruch (EPR)

metoda pracy z dziećmi wg Doroty Dziamskiej

3 i 6 lutego mieliśmy przyjemność oferować - nauczycielom edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - warsztaty, podczas których zainteresowani mogli zapoznać się częściowo z systemem Edukacji Przez Ruch wg Doroty Dziamskiej.

Poniżej zamieszczamy linki do naszego profilu na Facebooku, gdzie dostępne są zdjęcia z pierwszego i drugiego dnia spotkania (jest to tylko wybór).

EPR 3 lutego 2014

EPR 6 lutego 2014

Zapraszamy również do "polubienia" naszego profilu. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco mogli śledzić ofertę PODM-P w Trzebnicy oraz najważniejsze wydarzenia związane z oświatą.