Od logosu do etosu

Autor zdjęcia: Małgorzata Skibińska
(http://malgorzataskibinska.wordpress.com/fotografia/light-painting/)

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy

zaprasza na konferencję pt.:

Od logosu do etosu... o sztuce czytania

- dekodowanie, moda, interpretacja

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Termin: 14 maja 2014r.

Godzina: 11-14

Miejsce: Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1

W programie:

• Zaszyfrowane, odszyfrowane - tajemnica manuskryptu Voynicha  -  Zbigniew Banasik, lingwista amator;
  • Fikcjonariusze, buchlingi, powiernicy Księgi, zaklinacze słów i inni - czytanie jako modny temat w literaturze popularnej - mgr Małgorzata Skibińska - Uniwersytet Wrocławski
  • Konceptualny porządek hymnów Jana Kasprowicza - dr Sebastian Węgrzynowski - PODM-P Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

Zgłoszeń można dokonywać osobiście w PODM-P w Trzebnicy, ul. Wrocławska 10, telefonicznie (71 312 06 60), mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce ODMP do 12 maja 2014r.

Informacja o konferencji.pdf

Serdecznie zapraszamy!

• Forum Dyrektorów

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych na Forum Dyrektorów, które odbędzie się 14 grudnia br. w godz. 10.00 - 12.00. W programie spotkania przewidziane jest wystąpienie Pana mgr Pawła Łukaszewskiego, dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Trzebnicy. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

• Warsztaty z kodowania dla początkujących

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza na szkolenie pn. "Warsztaty z kodowania dla początkujących", które odbędzie się 8 listopada br. w godz. 15.00 – 17.30. Szkolenie poprowadzi mgr Ewa Nowak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny matematyki. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.