Wprowadzenie do programu eTwinning

zaprasza na szkolenie

Wprowadzenie do programu eTwinning

Termin:  3 grudnia 2014 r., godz.1300 – 1530

Miejsce:  Sala Konferencyjna PODM-P, ul. Nowa 1 (wejście od ul. Wrocławskiej)

Prowadzący:  Joanna Stefańska – ambasador programu eTwinning

Program szkolenia informująco-promującego:

Cz.1: 60 min

• Prezentacja programu eTwinning – geneza, założenia, charakterystyka programu jako narzędzia współpracy międzynarodowej;
  • Prezentacja polskiego i europejskiego portalu eTwinning;
  • Korzyści jakie daje eTwinning – doskonalenie nauczycieli, nagrody i odznaki, konkursy;
  • Przykładowe projekty eTwinning.

Cz.2: 60-90 min

• Rejestracja szkoły/nauczyciela w programie;
  • Pulpit nauczyciela (Desktop) i jego narzędzia;
  • TwinSpace – Platforma do współpracy;
  • Sesja pytań i odpowiedzi;
  • Podsumowanie spotkania.

Udział jest bezpłatny.

Zgłoszeń można dokonywać: w PODM-P ul. Nowa 1,  tel.: 71 7381022, 71 7381023,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.podmp-trzebnica.edu.pl  do 28 listopada 2014 r. Ilość miejsc ograniczona (15).

Serdecznie zapraszamy!

• Statut szkoły w świetle zmian w prawie oświatowym

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych na szkolenie pn. "Statut szkoły w świetle zmian w prawie oświatowym", które odbędzie się 15 września br. w godz. 12.00 - 14.00. Szkolenie poprowadzi mgr Lidia Satkowska, radca prawny, konsultant metodyczny WCDN. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

• Nowy program wychowawczo-profilaktyczny szkoły

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza na szkolenie pn. "Nowy program wychowawczo-profilaktyczny szkoły", które odbędzie się 27 września br. w godz. 14.00 – 17.00. Szkolenie poprowadzi mgr  Teresa Szpak – konsultant metodyczny WCDN, nauczyciel akademicki, specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą oraz prawa oświatowego w praktyce.  Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.