logo-powiat

 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg
 • slide4.jpg
 • slide5.jpg
 • slide6.jpg

Narzędzia coachingowe w pracy z młodzieżą

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy

 

zaprasza nauczycieli, pedagogów, psychologów oraz wszystkich zainteresowanych poznaniem nowych technik i możliwości w pracy z młodzieżą

na szkolenie:

Narzędzia coachingowe w pracy wychowawczej

 

Termin: 26 marca 2015 r., godz.1400 – 1715

Miejsce: Sala Konferencyjna PODM-P, ul. Nowa 1 (wejście od ul. Wrocławskiej, I piętro, pok.14)

Prowadzący: Jadwiga Wysocka – nauczyciel, trener, edukator, coach.

 

W programie:

 • słuchanie na różnych poziomach,
 • zadawanie inspirujących pytań,
 • otwartość przestrzeni komunikacyjnej,
 • praca metaforą,
 • wyrażanie uznania,
 • ciekawość nauczyciela jako sposób dokonywania odkryć rozwojowych ucznia,
 • proces grupowy , jak go wykorzystać w pracy wychowawczej.

 

Odpłatność: 70,- zł od osoby;

Ilość miejsc ograniczona: 15.

Zgłoszeń należy dokonywać: w PODM-P, ul. Nowa 1,   tel.: 71 7381022, 71 7381023, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.podmp-trzebnica.edu.pl do 20 marca 2015 r.

 • Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018

   

  Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska ustaliła podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018:

  1. Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

  2. Podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i informatycznej.

  3. Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.

  4. Wprowadzanie doradztwa zawodowego do szkół i placówek.

  5. Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły.

  6. Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach i placówkach systemu oświaty.

   

   
 • Kodowanie - warsztaty z Lightbot. Rozumowanie matematyczne w szkole

   

  Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza nauczycieli na szkolenie pn. "Kodowanie - warsztaty z Lightbot" oraz szkolenie pn. "Rozumowanie matematyczne w szkole". Wyżej wymienione szkolenia odbędą się o tej samej porze - 25 października br. w godz. 15.00 - 17.30. Szkolenie pn. "Kodowanie - warsztaty z Lightbot" poprowadzi mgr Ewa Nowak, nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny matematyki. Szkolenie pn. "Rozumowanie matematyczne w szkole" poprowadzi mgr Beata Gryganauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny matematyki. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje o wyżej wymienionych szkoleniach dostępne są na plakatach, załączonych tutaj: Kodowanie - warsztaty z Lightbot i Rozumowanie matematyczne w szkole .

   

   

   
 • Warsztaty z kodowania dla początkujących

   

  Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza na szkolenie pn. "Warsztaty z kodowania dla początkujących", które odbędzie się 7 listopada br. w godz. 15.00 – 17.30. Szkolenie poprowadzi mgr Ewa Nowak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny matematyki.  Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

   
 • IBUK libra 100px

  Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (5-11 marca 2017 r.) serwis Ibuk Libra przygotował dla Użytkowników korzystających z wirtualnej czytelni niespodziankę. W okresie 1-14 marca 2017 r. zostanie poszerzony zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o ok. 2700 publikacji, tj. pojawią się  książki z następujących kategorii:
   
  - literatura faktu
   
  - literatura piękna
   
  Uwaga - Kody PIN wydane przed dn. 22 lutego 2017r. zachowują ważność.
   

  Ponad 1500 tytułów z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji społecznej i socjologii dostepnych na stronie http://libra.ibuk.pl/ Zapraszamy do Biblioteki (ul. Nowa 1) po odbiór PINów. Szczegółowe informacje o możliwości korzystania z wirtualnej czytelni IBUK dostępne są tutaj

  Więcej…

organszkoleniakatalogi

cytat