logo-biblioteka4

Jak wspierać ucznia w konstruowaniu kariery

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy

zaprasza na warsztaty p.t.:

Jak wspierać ucznia w konstruowaniu kariery

Termin: 29 kwietnia 2014r.

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

Godzina: 11-15

Zajęcia poprowadzi dr Henryk Jarosiewicz - adiunkt w Instytucie Psychologii UWr, prezes Zarządu Regionalnego Narodowego Forum Doradztwa Kariery we Wrocławiu.

Szkolenie ma na celu zapoznanie nauczycieli i pedagogów (pełniących w szkołach obowiązki z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego) m.in. z projektem badawczym 15+, współrealizowanym przez „Kapitał Kariery", „Forum Doradztwa Kariery" oraz Uniwersytet Wrocławski.

Podczas spotkanie odbędzie się krótka prezentacja programu internetowego, który umożliwia zebranie danych o predyspozycjach zawodowych uczniów. Nauczyciele, którzy podejmą współpracę w projekcie 15+, otrzymają bezpłatny kod dostępu do programu. Szkoły otrzymają całościową wiedzę o uczniach w poszczególnych klasach, co pozwoli na wypracowanie profili kształcenia oraz na opracowanie pogłębionego profilu absolwenta.

Zgłoszeń można dokonywać: w PODMP, ul. Wrocławska 10, tel.: 713120660, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.podmp-trzebnica.edu.pl do 28 kwietnia 2014 r. Ilość miejsc ograniczona (15).

Szkolenie jest bezpłatne.

Zaproszenie w wersji .pdf

• Matematyka w działaniu.

Awans zawodowy nauczyciela - zmiana terminu szkolenia

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Matematyka w działaniu. Zabawy, gry i ćwiczenia dydaktyczne odbędzie się dn. 25 kwietnia br. w godz. 15.00 - 18.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Awans zawodowy nauczyciela odbędzie się w dn. 26 kwietnia br. w godz. 14.30 - 17.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

• Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na warsztaty pn. "Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje", które odbędą się 12 kwietnia br. w godz. 15.00 – 18.00. Warsztaty poprowadzi mgr Anna Łuźniak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny WCDN, trener grup dziecięcych. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie, zeskanowanie i wysłanie formularza w formacie PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.