logo-biblioteka4

Jak wspierać ucznia w konstruowaniu kariery

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy

zaprasza na warsztaty p.t.:

Jak wspierać ucznia w konstruowaniu kariery

Termin: 29 kwietnia 2014r.

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

Godzina: 11-15

Zajęcia poprowadzi dr Henryk Jarosiewicz - adiunkt w Instytucie Psychologii UWr, prezes Zarządu Regionalnego Narodowego Forum Doradztwa Kariery we Wrocławiu.

Szkolenie ma na celu zapoznanie nauczycieli i pedagogów (pełniących w szkołach obowiązki z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego) m.in. z projektem badawczym 15+, współrealizowanym przez „Kapitał Kariery", „Forum Doradztwa Kariery" oraz Uniwersytet Wrocławski.

Podczas spotkanie odbędzie się krótka prezentacja programu internetowego, który umożliwia zebranie danych o predyspozycjach zawodowych uczniów. Nauczyciele, którzy podejmą współpracę w projekcie 15+, otrzymają bezpłatny kod dostępu do programu. Szkoły otrzymają całościową wiedzę o uczniach w poszczególnych klasach, co pozwoli na wypracowanie profili kształcenia oraz na opracowanie pogłębionego profilu absolwenta.

Zgłoszeń można dokonywać: w PODMP, ul. Wrocławska 10, tel.: 713120660, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.podmp-trzebnica.edu.pl do 28 kwietnia 2014 r. Ilość miejsc ograniczona (15).

Szkolenie jest bezpłatne.

Zaproszenie w wersji .pdf

• Statut szkoły w świetle zmian w prawie oświatowym

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych na szkolenie pn. "Statut szkoły w świetle zmian w prawie oświatowym", które odbędzie się 15 września br. w godz. 12.00 - 14.00. Szkolenie poprowadzi mgr Lidia Satkowska, radca prawny, konsultant metodyczny WCDN. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

• Nowy program wychowawczo-profilaktyczny szkoły

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza na szkolenie pn. "Nowy program wychowawczo-profilaktyczny szkoły", które odbędzie się 27 września br. w godz. 14.00 – 17.00. Szkolenie poprowadzi mgr  Teresa Szpak – konsultant metodyczny WCDN, nauczyciel akademicki, specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą oraz prawa oświatowego w praktyce.  Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.