Didaktea

Szanowni Państwo!

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego zaprasza do udziału w spotkaniu:

"DIDAKTEA - jak sprawnie pracować z programem naucznia",

które odbędzie się 22 marca 2013 roku, w godzinach: 8.45-10.00 Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, przy ulicy Leśnej 1.

Podczas spotkania zaprezentowany będzie program Didaktea, który stwarza nowe możliwości i ułatwia współpracę:

• nauczycielom,
  • dyrektorom,
  • organowi prowadzącemu,
  • rodzicom.

Jest to narzędzie stworzone dla każdej szkoły, na każdym etapie nauczania.

Na spotkanie zapraszamy dyrektorów szkół, liderów placówek oświatowych oraz kierowników samorządowej administracji placówek oświatowych.

Zgłoszeń można dokonywać:

• osobiście (PODMP - Biblioteka Pedagogiczna, ul. Wrocławska 10),
  • telefonicznie (71 312 06 60),
  • za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: PODMP  (w zakładce ODMP),

do 20 marca 2013 r.
Udział w spotkaniu bezpłatny!

Didaktea.pdf