logo-osrodek2

Zaproszenie na Forum Dyrektorów

Forum odbędzie się dn. 17 stycznia 2013 r. w godz. 1100 – 1400 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy przy ul. Leśnej 1.

W programie przewidziane jest szkolenie pt. „Idea przywództwa edukacyjnego”, które poprowadzi dr Magdalena Zaborska-Skorupa, przedstawienie działań i zamierzeń PODM-P w Trzebnicy, wypracowanie form współpracy z placówkami oświatowymi terenu powiatu trzebnickiego.

Spotkania pn. Forum Dyrektorów, realizowane od ubiegłego roku, będą organizowane przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Trzebnicy.  Zapraszamy do aktywnego udziału przedstawicieli samorządowych, reprezentantów administracji placówek oświatowych,  kadrę zarządzającą Szkół wszystkich poziomów edukacji gmin powiatu trzebnickiego.

Celem Forum Dyrektorów jest stworzenie podstaw współpracy wszystkich Szkół i placówek oświatowych z gmin: Oborniki Śląskie, Prusice, Wisznia Mała, Trzebnica, Zawonia, Żmigród oraz powiatu trzebnickiego, stworzenie platformy wymiany doświadczeń tych placówek dla poprawy rezultatów nauczania i wychowania uczniów, podniesienia jakości edukacji.

Bardzo porosimy o zgłaszanie się do udziału w dyskusji zgodnie z tematyką spotkania, bądź zgłaszanie problematyki, którą uznajecie Państwo za istotną do poruszenia w gremium dyrektorów placówek oświatowych i samorządowych.

Prosimy o przybycie lub oddelegowanie lidera z podległej państwu placówki oraz o imienne zgłaszanie uczestników (w celach organizacyjnych) do dnia 15.01.2013r.

• Forum Dyrektorów

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych na Forum Dyrektorów, które odbędzie się 14 grudnia br. w godz. 10.00 - 12.00. W programie spotkania przewidziane jest wystąpienie Pana mgr Pawła Łukaszewskiego, dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Trzebnicy. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

• Warsztaty z kodowania dla początkujących

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza na szkolenie pn. "Warsztaty z kodowania dla początkujących", które odbędzie się 8 listopada br. w godz. 15.00 – 17.30. Szkolenie poprowadzi mgr Ewa Nowak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny matematyki. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.