• slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg
 • slide4.jpg
 • slide5.jpg
 • slide6.jpg
Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.5

Wypełnienie pół oznaczonych * jest wymage. Pozostałe pola wypełniamy tylko w przypadku chęci otrzymania faktury

Wyrażam zgodę nawy korzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu szkolenia zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926).

Oświadczam, że przyjęłam/em do wiadomości niżej wymiennie informacje dla uczestnika: 1. Formularz jest oficjalnym zgłoszeniem na szkolenie. 2. Zgłoszenie szkolenie jest równocześnie zobowiązaniem do zapłaty. 3. Płatności należy dokonywać na konto PODM-P w Trzebnicy podając w tytule przelewu nazwę szkolenia (nr rachunku bankowego: 54 9591 0004 2001 0010 0931 0002). 4. Płatności gotówkowe będą najpóźniej przyjmowane w dniu rozpoczęcia szkolenia. 5. Rachunki/faktury za szkolenie będą wręczanie w dniu rozpoczęcia szkolenia. 6. Rezygnacja uczestnictwa jest możliwa najpóźniej na 7 dni przed data rozpoczęcia szkolenia. W przypadku nie zachowania terminu powiadomienia o rezygnacji ze szkolenia osoba, która zgłosiła się na szkolenie ponosi pełne koszty szkolenia. 7. Administratorem danych osobowych jest Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnic, ul. Nowa 1, 55-100 Trzebnica. 8. Po zakwalifikowaniu się na szkolenie uczestnik otrzyma pełna informację o szkoleniu
*Pole wymagane
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Nazwa szkolenia *
Telefon *
NIP
Typ placówki zatrudnienia *
Pełna nazwa placówki oraz adres *
Proforms
Reload
 • Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018

   

  Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska ustaliła podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018:

  1. Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

  2. Podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i informatycznej.

  3. Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.

  4. Wprowadzanie doradztwa zawodowego do szkół i placówek.

  5. Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły.

  6. Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach i placówkach systemu oświaty.

   

   
 • Matematyka w działaniu.

  Awans zawodowy nauczyciela - zmiana terminu szkolenia

   

  Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Matematyka w działaniu. Zabawy, gry i ćwiczenia dydaktyczne odbędzie się dn. 25 kwietnia br. w godz. 15.00 - 18.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

  Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy informuje, że szkolenie pn. Awans zawodowy nauczyciela odbędzie się w dn. 26 kwietnia br. w godz. 14.30 - 17.00. Aktualnie nie są prowadzone zapisy na to szkolenie.

   

   

   
 • Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje

   

  Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na warsztaty pn. "Przestrzeń literacka jako teren zabaw w Edukacji przez Ruch - Origami Baje", które odbędą się 12 kwietnia br. w godz. 15.00 – 18.00. Warsztaty poprowadzi mgr Anna Łuźniak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny WCDN, trener grup dziecięcych. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie, zeskanowanie i wysłanie formularza w formacie PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

   
 • IBUK libra 100px

  Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (5-11 marca 2017 r.) serwis Ibuk Libra przygotował dla Użytkowników korzystających z wirtualnej czytelni niespodziankę. W okresie 1-14 marca 2017 r. zostanie poszerzony zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o ok. 2700 publikacji, tj. pojawią się  książki z następujących kategorii:
   
  - literatura faktu
   
  - literatura piękna
   
  Uwaga - Kody PIN wydane przed dn. 22 lutego 2017r. zachowują ważność.
   

  Ponad 1500 tytułów z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji społecznej i socjologii dostepnych na stronie http://libra.ibuk.pl/ Zapraszamy do Biblioteki (ul. Nowa 1) po odbiór PINów. Szczegółowe informacje o możliwości korzystania z wirtualnej czytelni IBUK dostępne są tutaj

  Więcej…

organszkoleniakatalogi

cytat