Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.5

Wypełnienie pół oznaczonych * jest wymage. Pozostałe pola wypełniamy tylko w przypadku chęci otrzymania faktury

Wyrażam zgodę nawy korzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu szkolenia zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926).

Oświadczam, że przyjęłam/em do wiadomości niżej wymiennie informacje dla uczestnika: 1. Formularz jest oficjalnym zgłoszeniem na szkolenie. 2. Zgłoszenie szkolenie jest równocześnie zobowiązaniem do zapłaty. 3. Płatności należy dokonywać na konto PODM-P w Trzebnicy podając w tytule przelewu nazwę szkolenia (nr rachunku bankowego: 54 9591 0004 2001 0010 0931 0002). 4. Płatności gotówkowe będą najpóźniej przyjmowane w dniu rozpoczęcia szkolenia. 5. Rachunki/faktury za szkolenie będą wręczanie w dniu rozpoczęcia szkolenia. 6. Rezygnacja uczestnictwa jest możliwa najpóźniej na 7 dni przed data rozpoczęcia szkolenia. W przypadku nie zachowania terminu powiadomienia o rezygnacji ze szkolenia osoba, która zgłosiła się na szkolenie ponosi pełne koszty szkolenia. 7. Administratorem danych osobowych jest Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnic, ul. Nowa 1, 55-100 Trzebnica. 8. Po zakwalifikowaniu się na szkolenie uczestnik otrzyma pełna informację o szkoleniu
*Pole wymagane
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Nazwa szkolenia *
Telefon *
NIP
Typ placówki zatrudnienia *
Pełna nazwa placówki oraz adres *
Proforms
Reload

• XIV Tydzień Bibliotek - "Biblioteka. Oczywiście!"

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z Anną Gibasiewicz - autorką "Baśni o perle", wydanej przez Ludową Spółdzielnię Wydawniczą i w warsztatach dla nauczycieli, które poprowadzi Magdalena Zarębska, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Spotkanie autorskie i warsztaty dla nauczycieli, które odbędą się w dn. 10 i 11 maja br., organizowane są przez PODM-P w Trzebnicy w ramach czternastej edycji programu Tydzień Bibliotek, realizowanej pod hasłem "Biblioteka. Oczywiście!". Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj:

• Spotkania informacyjne, dotyczące nowej podstawy programowej

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy, w odpowiedzi na potrzeby dyrektorów szkół oraz nauczycieli związane z reformą oświaty, podejmuje realizację spotkań informacyjnych, dotyczących nowej podstawy programowej, obowiązującej od roku szkolnego 2017/2018. Prosimy o dokonywanie zgłoszeń na spotkania za pośrednictwem formularza, dostępnego pod tym linkiem. W zgłoszeniu proszę podać nazwę przedmiotu szkolnego w rubryce "Nazwa szkolenia". Informacje o bieżących spotkaniach informacyjnych, dotyczącąch nowej podstawy programowej dostępne są po kliknięciu w nazwę przedmiotu szkolnego: 1. Matematyka i informatyka; 2. Przyroda3. Geografia.