Tablica interaktywna w szkole

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy
 zaprasza na szkolenie z elementami warsztatów:

Tablica interaktywna w szkole... i co dalej

Termin: 12 grudnia 2013r.

Godzina: 13-15.30

Miejsce: sala dydaktyczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebnicy, ul. 3-go Maja 5

Prowadzący: mgr Magdalena Pilińska - wykładowca, trener, pracownik Wydziału wspomagania szkół i placówek oświatowych DBP

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z funkcjami tablicy interaktywnej oraz sposobami wykorzystania jej w procesie dydaktycznym. Na spotkanie zapraszamy wszystkich pracowników oświaty, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszeń można dokonywać
: osobiście (PODM-P Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy ul. Wrocławska 10), telefonicznie (71 312 0660), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie w zakładce ODM-P do 10 grudnia 2013r.

Zaproszenie w wersji pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

• Spotkanie autorskie z Panem Marianem Pietrzykiem

serdecznie zapraszam na spotkanie z Autorem eseju historycznego "Na Wołyniu skończył się świat", Panem Marianem Pietrzykiem (vel Arturem Marino), które odbędzie się w dniu 30 stycznia 2019 r. (środa) w godz. 17.30 - 18.30 w PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1 - dawne pomieszczenia SP nr 2).

W czasie spotkania będzie możliwość zakupienia książki z autografem w preferencyjnej cenie.

• Dziecko z afazją w przedszkolu i szkole

w dn. 18 lutego br. w godz. 14.30 - 16.45 (3 godz. dydaktyczne) w Sali Konferencyjnej PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1) odbędzie się szkolenie dla 20 osób pn. Dziecko z afazją w przedszkolu i szkole. Poprowadzi je Pani Katarzyna Matyasik – logopeda, specjalista neurologopedii oraz wczesnej logopedii klinicznej, pedagog specjalny. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami mowy oraz z trudnościami szkolnymi.

Szkolenie kierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych oraz do nauczycieli wychowania przedszkolnego.