Współpraca nauczycieli bibliotek szkolnych - FRONTER

Wszystkich nauczycieli - bibliotekarzy z Powiatu Trzebnickiego

zapraszamy do udziału w szkoleniu:

Współpraca nauczycieli bibliotek szkolnych

Data: 18 września 2013 r.

Godzina: 12 - 14.30

Miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy
            ul. Żeromskiego 25

W programie przewidziano m.in. warsztaty z zakresu zarządzania zasobami na platformie Fronter, które poprowadzi mgr Beata Malentowicz z wydziału wspomagania szkół i placówek oświatowych Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu.

Spotkanie organizowane jest w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli - bibliotekarzy ze szkół terenu powiatu trzebnickiego, zainicjowanej 25 maja b.r.

Dyrektorów Szkół prosimy o oddelegowanie bibliotekarzy na to spotkanie, zainteresowanych nauczycieli - o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 września 2013 r.

Dane do kontaktu: Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy, ul. Wrocławska 10, tel. 71 312 06 60, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie na spotkanie w wersji pdf

Serdecznie zapraszamy!

• Forum Dyrektorów

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych na Forum Dyrektorów, które odbędzie się 14 grudnia br. w godz. 10.00 - 12.00. W programie spotkania przewidziane jest wystąpienie Pana mgr Pawła Łukaszewskiego, dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Trzebnicy. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

• Warsztaty z kodowania dla początkujących

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza na szkolenie pn. "Warsztaty z kodowania dla początkujących", które odbędzie się 8 listopada br. w godz. 15.00 – 17.30. Szkolenie poprowadzi mgr Ewa Nowak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny matematyki. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.