Edukacja kulturalna najmłodszych

Termin: 20 marca 2014r.

Miejsce: Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1

Godzina: 14.30-17.30

Spotkanie podzielone jest na część teoretyczną, w której swoje wystąpienia będą miały:

• mgr Cecylia Śmieszkowska, dyrektor PODMP w Trzebnicy ("Edukacja kulturowa -  niedoceniony obszar edukacji");
  • mgr Małgorzata Strońska-Zaremba, prezes WCTD ("Edukacja nieformalna wsparciem edukacji formalnej");

oraz warsztatową:

• dr Piotr Para, aktor, instruktor teatralny WCTD ("Warsztat gier i zabaw scenicznych").

Na spotkanie zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych wszechstronnym rozwojem najmłodszych.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 30 zł od osoby.

Zgłoszeń można dokonywać: osobiście w PODMP w Trzebnicy (ul. Wrocławska 10), telefonicznie (71 312 06 60), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie w zakładce ODMP do 18 marca 2014r.   (Ilość miejsc ograniczona)

Placówki prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego, osoby zgłaszające się indywidualnie - o dokonanie wpłat na konto bądź w siedzibie placówki.

Zaproszenie na spotkanie Edukacja kulturalna najmłodszych i Karta zgłoszeniowa

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

• XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Plakat w pliku .pdf dostępny TUTAJ.

Webp.net resizeimage

• Usługa Office 365 i platforma Microsoft Educator Community - webinarium

Szukasz inspiracji do prowadzonych przez siebie zajęć i chcesz poznać miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo materiałów zarówno w języku polskim jak i angielskim? Chcesz być na czasie i poznać najnowsze, bezpłatne w zastosowaniach edukacyjnych narzędzia z usługi Office 365? Słyszałeś o nich, ale nie wiesz jak działają i dlaczego warto wykorzystać je w pracy osobistej i z uczniami? Może chcesz się dowiedzieć, jak uruchomić usługę w swojej szkole/placówce? To webinarium jest dla Ciebie!

Serwis EBP SBP wspólnie z firmą Microsoft zamierza prowadzić darmowy projekt szkoleniowy realizowany on-line.

Aby wypełnić ankietę proszę kliknąć TUTAJ

Szczegółowe informacje zawiera TEN PLIK