Edukacja kulturalna najmłodszych

Termin: 20 marca 2014r.

Miejsce: Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1

Godzina: 14.30-17.30

Spotkanie podzielone jest na część teoretyczną, w której swoje wystąpienia będą miały:

• mgr Cecylia Śmieszkowska, dyrektor PODMP w Trzebnicy ("Edukacja kulturowa -  niedoceniony obszar edukacji");
  • mgr Małgorzata Strońska-Zaremba, prezes WCTD ("Edukacja nieformalna wsparciem edukacji formalnej");

oraz warsztatową:

• dr Piotr Para, aktor, instruktor teatralny WCTD ("Warsztat gier i zabaw scenicznych").

Na spotkanie zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych wszechstronnym rozwojem najmłodszych.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 30 zł od osoby.

Zgłoszeń można dokonywać: osobiście w PODMP w Trzebnicy (ul. Wrocławska 10), telefonicznie (71 312 06 60), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie w zakładce ODMP do 18 marca 2014r.   (Ilość miejsc ograniczona)

Placówki prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego, osoby zgłaszające się indywidualnie - o dokonanie wpłat na konto bądź w siedzibie placówki.

Zaproszenie na spotkanie Edukacja kulturalna najmłodszych i Karta zgłoszeniowa

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

• Forum Dyrektorów

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Trzebnicki,

zgodnie z ustaleniami na ostatnich spotkaniach zapraszam na Forum Dyrektorów, które odbędzie się w dniu 26 października 2018 r. o godz. 10.00
    w sali konferencyjnej Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy (ul. Nowa 1).

Tematyka: Ocena pracy nauczyciela
    Forma: Warsztaty

Na spotkaniu wypracujemy narzędzia do badania spełniania przez nauczycieli wskaźników oceny pracy, zawartych w regulaminie.

Warsztaty będą składać się z dwóch części: ustalenia wspólne oraz praca w grupach z podziałem na specyfikę np. szkoły, placówki.

Proszę wszystkich z Państwa, którzy mają sprawdzone w praktyce narzędzia nadzoru, o zaprezentowanie ich na spotkaniu.

• Edukacja przez ruch. Matematyczne opowieści

w dn. 21 listopada br. w godz. 15.30 - 18.30 (4 godz. dydaktyczne) w Sali Konferencyjnej PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1) odbędzie się szkolenie dla 20 osób pn. Edukacja przez ruch. Matematyczne opowieści. Warsztaty poprowadzi Pani Anna Łuźniak (WCDN) - nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Refleksyjny praktyk.

Warsztaty dedykowane są nauczycielkom i nauczycielom edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W programie m. in. proste zabawy i ćwiczenia, które pomogą dziecku w procesie uczenia się matematyki.

Zapisy na szkolenie przyjmowane będą tylko i wyłącznie na podstawie formularza, zamieszczonego TUTAJ. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału w formie doskonalenia przyjmowane będą do dn. 20 listopada br. lub do wyczerpania miejsc. Po zgłoszeniu proszę czekać na potwierdzenie udziału w warsztatach. Koszt udziału w zajęciach wynosi 50 zł. Wpłaty proszę dokonywać na wskazane w formularzu konto bankowe - obowiązuje przedpłata do dn. 20 listopada br.

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko uczestnika szkolenia oraz nazwę formy doskonalenia. Wpłaty nie będą przyjmowane w placówce.

Uczestnicy szkolenia otrzymają faktury i zaświadczenia.