Edukacja kulturalna najmłodszych

Termin: 20 marca 2014r.

Miejsce: Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1

Godzina: 14.30-17.30

Spotkanie podzielone jest na część teoretyczną, w której swoje wystąpienia będą miały:

• mgr Cecylia Śmieszkowska, dyrektor PODMP w Trzebnicy ("Edukacja kulturowa -  niedoceniony obszar edukacji");
  • mgr Małgorzata Strońska-Zaremba, prezes WCTD ("Edukacja nieformalna wsparciem edukacji formalnej");

oraz warsztatową:

• dr Piotr Para, aktor, instruktor teatralny WCTD ("Warsztat gier i zabaw scenicznych").

Na spotkanie zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych wszechstronnym rozwojem najmłodszych.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 30 zł od osoby.

Zgłoszeń można dokonywać: osobiście w PODMP w Trzebnicy (ul. Wrocławska 10), telefonicznie (71 312 06 60), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie w zakładce ODMP do 18 marca 2014r.   (Ilość miejsc ograniczona)

Placówki prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego, osoby zgłaszające się indywidualnie - o dokonanie wpłat na konto bądź w siedzibie placówki.

Zaproszenie na spotkanie Edukacja kulturalna najmłodszych i Karta zgłoszeniowa

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

• Spotkanie autorskie z Panem Marianem Pietrzykiem

serdecznie zapraszam na spotkanie z Autorem eseju historycznego "Na Wołyniu skończył się świat", Panem Marianem Pietrzykiem (vel Arturem Marino), które odbędzie się w dniu 30 stycznia 2019 r. (środa) w godz. 17.30 - 18.30 w PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1 - dawne pomieszczenia SP nr 2).

W czasie spotkania będzie możliwość zakupienia książki z autografem w preferencyjnej cenie.

• Dziecko z afazją w przedszkolu i szkole

w dn. 18 lutego br. w godz. 14.30 - 16.45 (3 godz. dydaktyczne) w Sali Konferencyjnej PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1) odbędzie się szkolenie dla 20 osób pn. Dziecko z afazją w przedszkolu i szkole. Poprowadzi je Pani Katarzyna Matyasik – logopeda, specjalista neurologopedii oraz wczesnej logopedii klinicznej, pedagog specjalny. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami mowy oraz z trudnościami szkolnymi.

Szkolenie kierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych oraz do nauczycieli wychowania przedszkolnego.