Edukacja kulturalna najmłodszych

Termin: 20 marca 2014r.

Miejsce: Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1

Godzina: 14.30-17.30

Spotkanie podzielone jest na część teoretyczną, w której swoje wystąpienia będą miały:

• mgr Cecylia Śmieszkowska, dyrektor PODMP w Trzebnicy ("Edukacja kulturowa -  niedoceniony obszar edukacji");
  • mgr Małgorzata Strońska-Zaremba, prezes WCTD ("Edukacja nieformalna wsparciem edukacji formalnej");

oraz warsztatową:

• dr Piotr Para, aktor, instruktor teatralny WCTD ("Warsztat gier i zabaw scenicznych").

Na spotkanie zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych wszechstronnym rozwojem najmłodszych.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 30 zł od osoby.

Zgłoszeń można dokonywać: osobiście w PODMP w Trzebnicy (ul. Wrocławska 10), telefonicznie (71 312 06 60), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie w zakładce ODMP do 18 marca 2014r.   (Ilość miejsc ograniczona)

Placówki prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego, osoby zgłaszające się indywidualnie - o dokonanie wpłat na konto bądź w siedzibie placówki.

Zaproszenie na spotkanie Edukacja kulturalna najmłodszych i Karta zgłoszeniowa

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

• Forum Dyrektorów

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych na Forum Dyrektorów, które odbędzie się 26 lutego br. w godz. 11.00 - 13.00. Zmiany w prawie oświatowym, wynikające z Ustawy z dn. 27 października 2017 r. o finansowaniu zadań oświatowych omówi radca prawny Lidia Satkowska. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.

• Edukacja przez ruch. Przygotowanie do czytania i pisania w przedszkolu i szkole

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno-Programowego w Trzebnicy zaprasza nauczycieli edukacji przedszkolna szkolenie pn. "Edukacja przez ruch. Przygotowanie do czytania i pisania w przedszkolu i w szkole", które odbędzie się 15 lutego br. w godz. 14.30 – 17.30. Szkolenie poprowadzi mgr Anna Łuźniak – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny WCDN, trener grup dziecięcych. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w formie doskonalenia lub o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie, załączonym tutaj.